© 2014 by Pia Pilates. Proudly created by Pia

  • Facebook Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri
  • Google+ Temiz Gri

PİA sizin için farklı bir spor anlayışını hizmete sunuyor

 

     Sizin rahat, huzurlu, hijyenik ve kaliteli spor yapabilmeniz için PİA her ince ayrıntıyı düşünmüştür.

     120 , 60 ve 50 m2 olan spor odalarımızda sporunuzu ferah bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

     Pia Pilates anneler için de özel. Sporunuzu yaparken çocuğunuzun telaşına düşmenize gerek yok. Çünkü başka yerde olmayan "Çocuk Odası" ile siz sporunuzu yapın, çocuğunuz hem oynasın hem eğlensin.

     Spor aktivitelerini gerçekleştirmenin yanında geniş içerikli barı ile ihtiyaçlarınızıda karşılayabilirsiniz.

     Spor öncesi ve sonrası havlu, şampuan, saç kurutma makinası v.b. ihtiyaçlarını sunarak sizin otel konforunda spor yapmanız amaçlanmıştır.

     "Stand Mall" ile ihtiyaç duyabileceğiniz spora ait kıyafet ve donanımlarını temin edebilirsiniz.

     Hijyenin sizin için çok önemli olduğunu bildiğimiz için sürekli temizlik personeli salonda hazır bulunmaktadır.

 

Uzman eğitmenlerimizin kontrolünde ister formda kalmak için ister zayıflamak için size özel programlar ve ölçümler çıkarılır. Bu program ay içinde uygulandıktan sonra tekrar ölçümler alınır ve başarı oranı değerlendirilir. Gerekli durumda ölçümler doğrultusunda yeni program uygulanır. Bu sayede hangi sporu ne kadar yapmanız gerektiği daha gerçekçi şekilde belirlenir.

 

MAT PILATES

Çağımızın en popüler egzersiz sistemlerinden biri olan Mat Pilates,  nefes farkındalığıyla gerçekleştirilen, beden ve zihin bütünlüğü temeline dayanan, karın ve sırt kaslarını derinden yüzeye doğru çalıştırdığı için içerden dışarıya doğru güçlenme sağlayan çok etkili bir sistemdir. 

REFORMER PILATES

Aletli Pilates olarak da adlandırılan Reformer; genel direnç, esneklik, koordinasyon ve denge dâhil pilatesin en bilindik faydalarının tümünü bir arada sunar. Egzersizlerinin amacı tüm vücudu çalıştırmaktır, ki buda daha iyi duruş, zarif, etkin hareket ve çoğu insan için sırt ağrısı gibi fiziki dengesizliklerle ilişkili ağrılardan arınma gibi günlük yaşamda ihtiyaç duyulan faydalar sağlar.

BOSU

Bosu ile hem gündelik hayatta kullanmadığınız kaslarınızı çalıştırmanızı, hem de 1 saatte 800 kalori harcamanızı sağlıyor.Çapı 40-50 cm arasında değişen, içi hava dolu yarım daire şeklindeki bir top eşliğinde yapılan Bosu, denge kaslarını çalıştıran sporlar arasında en yaygınıdır. İlk olarak sporcu sakatlanmalarında, fizik tedavi uzmanlarının kullandığı "Bosu"da, tüm hareketlerin temelini denge oluşturuyor. "Bosu", özellikle sorunlu bölge kabul edilen kalça, bacak, karın bölgesinde yapılan çalışmalarda da göğüs, omuz, sırt ve kol bölgelerine yönelik denge egzersizlerini kapsıyor. 

ZUMBA

 

Dünyanın bir numaralı dans-fitness çılgınlığı ZUMBA, ateşli Latin müziklerini egzotik dans ritimleri ve dinamik egzersiz hareketleri ile birleştirerek fit ve zinde bir görünüm sağlıyor. Vücut çalıştırmayı partiye dönüştüren ZUMBA ile kalori yakmak ve kasları esnetmek hem çok kolay hem de çok eğlenceli.